Тернопіль

Сила в правді

Тернопільські пожежники кажуть, що внаслідок перевірок необхідно закрити сім закладів на території області (відео)

в Кримінал

Після трагедії у Кемерово, Росія, в Україні Уряд дав розпорядження рятувальникам перевірити усі школи, садочки, лікарні та торгово-розважальні центри, а також місця масово скупчення людей на дотримання правил пожежної безпеки. 

Так ось тільки за попередніми результатами перевірок у Тернопільській області вже потрібно закрити сім трц, шкіл, та садочків.

Усі ці сім справ уже передано до суду, і саме служителі Феміди вирішуватимуть закривати заклад чи ні.

“Ми вже перевірили 157 закладів, з них –  95 загальноосвітніх навчальних закладів, 9 закладів охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, 53 торгівельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 151 керівників закладів та відповідальних посадових осіб, – розповів “Медіатору” начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей.

Зокрема закрити пропонують три популярних у Тернополі торгово-розважальних заклади – “Орнава”, що знаходиться на  вулиці Живова 15А, “Рай Центр” на вулиці 15 Квітня, 5-А та “Марципан”, що розташований на вулиці  вул. Кривоноса, 2-Б.

Також за результатами перевірки потрібно закрити музичну школу у Монастириську, кінотеатр у Збаражі, лікарню у Ланівцях та дитячий садок у Шумському районі села Матвіївці.

Детальніше у відео Медіатор

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up