Тернопіль

Сила в правді

У лікарні Тернополя помер учасник АТО

в Новини

Неприємна звістка сколихнула жителів Тернопільської області днями. 

Нещодавно, перебуваючи у Тернопільській обласній університетській лікарні , помер 49-річний військовослужбовець, учасник АТО – Анатолій Крапець.

Чоловік довгий час перебував на Сході у зоні АТО, згодом демобілізувався, повернувся додому, останній час перебував в обласній університетській лікарні.

Чоловік народився та виріс у Заліщиках, пише Місто.

Редакції “НАРОДНОЇ ПРАВДИ” висловлює щирі співчуття рідним та близьким померлого.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА2 писала, що у Тернополі у військовій частині раптово помер контрактник.

У військовій частині Тернополя раптово помер контрактник

“Командування та особовий склад військової частини А3215 сумує з приводу передчасної смерті військовослужбовця служби за контрактом, солдата Бібка Сергія Дмитровича, 1959 року народження уродженця Тернопільщини. Попередня причина, внаслідок якої помер військовослужбовець – інсульт. Просимо вшанувати побратима. Час і дату похорону повідомимо, – йдеться у повідомленні військових”.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у поїзді “Хмельницький – Лисичанськ” помер 23-річний військовослужбовець 44 артилерійської бридади.

23-річний військовослужбовець 44-ї артбригади, що базується у Тернополі, лейтенант Максим Свінціцький, у потязі “Хмельницький-Лисичанськ” повертався додому зі служби на Сході. 

Максим єдиний син у сім’ї, то ж молодика чекали з нетерпінням. Зранку батькам подзвонили та повідомили, що військовий помер у потязі.

Раніше у мережі Фейсбук писали, що Максима вбили.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up