Тернопіль

Сила в правді

36-річний чоловік розгулював по Теребовлі з бойовими гранатами

в Кримінал

У місті Теребовля, Тернопільської області, 36-річний місцевий житель розгулював з чотирма гранатми вулицями міста.

Перехожого зупинили черговий патруль поліції Теребовлянського районного віддліення поліції.

При огляді у 36-річного жителя Теребовлі знайшли три предмети ззовні схожі на гранати Ф1, одну – маркування  УЗРГМ і запал поліцейські вилучили та направили до обласного науково-дослідного експертного криміналістичного центру МВС, розповіли у поліції. 

До слова, якраз до 30 квітня,  на території Тернопільської області проходить місячник добровільної здачі зброї. “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що сьогодні жителі Тернопільської області здали уже кілька десятків рушниць, пістолетів, гранат та боєприпасів.

За 23 дні тернополяни принесли у поліцію понад 100 одиниць нелегальної зброї

У Тернопільській області з 1 по 30 квітня триває місячник добровільної здачі незаконної та незареєстрованої зброї

Як стверджуть правоохоронці, якщо у даний час мешканець краю принесе зброю, що ніде не зареєстрована, то за це не буде нести жодної відповідальності.

Зброю далі віддають на експертизу, і перевіряють.

Якщо рушниця чи приміром пістолет не були помічені у злочинах, то згодом, за рішенням власника зброї, її або ж утилізують знищують, або ж законно можна зареєструвати.

Поки що за 23 дні проведення місячника добровільної здачі зброї, жителі Тернопілля принесли у поліцію  118 одиниць зброї та 13 спецзасобів.

До того ж правоохоронці нагадують, що тернополяни мають ще тиждень , щоб здати нелегальну зброю у поліцію, без жодної кримінальної відповідальності

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up