Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі правоохоронці ходитимуть по квартирах (фото)

в Новини

На території Тернопільської області стартує операція “Візит”. Дільничні поліцейські ходитимуть по квартирах жителів краю та залишатимуть їм свої візитки, а також будуть знайомитися з мешканцями міста.

Операція “Візит” щорічна та традиційна, проводиться для того, щоб мешканці тернополя про своїх дільничних інспекторів, а також щод правоохоронці познайомилися з мешканцями Тернополя.

Дільничний інспектор перший хто прибуває на місце події, якщо сімейна сварка, чи скандал, чи потрібна допомога поліції.

Приміром , Андрій Шеременда – старший дільничний офіцер Тернопільського відділу поліції. На ввіреній йому території перебуває 52 тисячі населення. Серед них чимало осіб, які перебувають на обліку, пишуть на офіційному сайті Головного управління Національної поліції у Тернопільській області. 

До того ж сьогодні на Тернопільщині проходить операція “Мігрант” , де правоохоронц спільно з працівниками міграційної служби перевіряють мігрантів, на легальне перебування на території України.

Крім того, жителі області до 30 квітня можуть прийти вобласне управління поліції та без жодних юридичних наслідків та кримінальної відповідальності здати незареєстровану зброю.

Крім того, правоохоронці краю виїхали та перевіряють на ямковість обласні дороги.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up