Тернопіль

Сила в правді

З тернопільського ринку видворили двох іноземців

в Кримінал

Правоохоронці Тернопільської області разом з працівниками міграційної служби в області протягом місяця перевіряють місця скупчення людей – ринки, вокзали, кафе, ресторани.

В області проходить операція “Мігрант”.

Днями на території тернопільського центрального ринку працівники міграційної служби разом з правоохоронцями виявили двох жителів Азербайджану, що перебували на території України нелегально.

Чоловіки понад рік тому в’їхали в Україну користуючись безвізовим режимом з Україною і порушивши митні правила, вчасно не виїхали та не зробили відповідних законних документів для законного перебування на території України.

Відтак нещодавно відбулося засідання суду по даній справі.

Чоловіків визнали винними , а також їх видворили з України , без права в’їзду на територію нашої країни протягом п’яти років, пише сайт головного управління національної поліції у Тернопільській області. 

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернопільській області зловили 13 нелегальних мігрантів, ще 30 оштрафували.

У Тернопільській області зловили 13 нелегальних мігрантів ще 30 оштрафували

Отже, за період, менше тижня, поліцейськими було знайдено 13 іноземців, яким заплановано видворити з України та повернути додому негайно. Дані громадяни порушили правила перебування на території України, а також є фігурантами злочинів.

Ще 30 іноземців оштрафували на загальну суму понад 14 тисяч гривень за порушення оформлення тих чи інших документів.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up