Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі відкрили унікальний музей-крипту на глибині 5 метрів та оглядовий майданчик на церкві на висоті 22 метри (фото)

в Новини

Цими днями в обласному центрі відбулася неординарна подія для історії Тернополя.

У підземелях головного греко-католицького храму Тернополя – Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відкрили унікальний музей-крипту на глибині 5 метрів під храмом.

Туди зайшли перші туристи, до відкриття споруди готувалися близько року.

До того ж, у підземеллях знайшли унікальний найстаріший та найбільший камін Тернополя, який до речі планують невдовзі відреконструювати та відкрити.

У Тернополі під церквою розкопали найдавніший камін

Архикатедральний собор знаходиться у центрі Тернополя. Організатори заходу обіцяють , що перед тернополянами та туристами, що приїжджають у місто відкриється чудовий краєвид, де видно озеро, ліс у Кутківцях та сотні тернопільських багатоповерхівок.

У ці ж дні в Тернополі в приміщенні Катедри планують відкрити Крипту – підземне приміщення під церквою, яке також невдовзі облаштують для проведення масових туристичних екскурсій.

Так ось при відкритті підземелля дослідники розкопали найбільший та настаріший камін Тернополя у підземеллі головного українсько-греко-католицького храму обласного центру – Катедри.

За словами отця Ореста Павлінського збереглися старі фотографії, де видно як даний камін працює, є так звана витяжка , а також збереглися цілими дверцята, куди підкидали дрова.

Активісти взялися за відновлення унікальної архітектурної пам’ятки.

Того ж дня для туристів відкрили унікальний оглядовий майданчик на висоті 22 метра над землею.

Майданчик знаходиться у Катедрі. З нього видно багато тернопільських храмів, та озеро, пише сайт ТМР.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up