Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі під церквою розкопали найдавніший камін

в Новини

“НАРОДНА ПРАВДА” писала, що тернополян та гостей міста запрошують на щойно відкритий оглядовий майданчик на найвищій точці Тернополя – дзвіниці Архикатедрального собору та у підземелля Катедри так звану Крипту. 

Цими вихідними тернополян запрошують в підземелля Катедри та на оглядовий майданчик святині (фото)

Архикатедральний собор знаходиться у центрі Тернополя. Організатори заходу обіцяють , що перед тернополянами та туристами, що приїжджають у місто відкриється чудовий краєвид, де видно озеро, ліс у Кутківцях та сотні тернопільських багатоповерхівок.

У ці ж дні в Тернополі в приміщенні Катедри планують відкрити Крипту – підземне приміщення під церквою, яке також невдовзі облаштують для проведення масових туристичних екскурсій.

Так ось при відкритті підземелля дослідники розкопали найбільший та настаріший камін Тернополя у підземеллі головного українсько-греко-католицького храму обласного центру – Катедри.

За словами отця Ореста Павлінського збереглися старі фотографії, де видно як даний камін працює, є так звана витяжка , а також збереглися цілими дверцята, куди підкидали дрова.

Активісти взялися за відновлення унікальної архітектурної пам’ятки.

Невдовзі до Крипти та на оглядовий майданчик планують водити як українських так і іноземних туристів, пише сайт Тернополяни.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up