Тернопіль

Сила в правді

У ЦНАПі Тернополя відтепер можна отримати посвідчення водія та довідку про несудимість, а невдовзі оформлятимуть і біометричні паспорти (фото)

в Новини

З 17 квітня, у ЦНАПі Тернополя, за адресою – Князя Острозького, 6 можна буде оформити водійське посвідчення, отримати нові права на заміну старих, та довідку про несудимість.

Спеціальне робоче місце облаштували у ЦНАПі обласного центру за сприяння міської ради та регіонального сервісного центру МВС у Тернопільській області.

Відтепер, у ЦНАПі в Тернополі можна отримати водійське посвідчення будь-якої категорії, перед тим варто провчитися в автошколі та здати теоретичний та практичний іспити, тоді можна йти у ЦНАп по права.

До того ж у центрі надання адміністративних послуг обіцяють видавати нові посвідчення водія на заміну старих, чи втрачених, або ж викрадених.

Також можна буде отримати довідку про несудимість.

Невдовзі у ЦНАПі, при встановленні відповідного обладнання можна буде подати документи та оформити закордонний біометричний паспорт та ID-картку – український пластиковий паспорт.

Також чиновники пообіцяли, що у ЦНАПі можна буде зареєструвати новий автомобіль та переєреструвати старий.

Крім того, кажуть, що послуги надаватимуть швидко, якісно та не доведеться чекати у чергах, пише сайт Тернопільської міської ради.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up