Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області гучний скандал через футбольне поле канабісу (відео)

в Кримінал

Активісти ГО Автомайдан Тернопільський осередок розповіли про кричущий випадок беззаконня на території області.

В одному із сіл Збаразького району, один із місцевих жителів облаштував у себе вдома на глибині 10 метрів , на площі як з футбольне поле плантацію коноплі.

Чоловік підключив до справи ще декількох знайомих осіб, і кілька місяців чоловіки безперещкодно вирощували, виготовляли та розповсюджували наркотики.

Возили наркоту і по території України , і навіть закордон.

Влітку 2017 року під час переправлення чергової партії наркотиків за межі України на пропускному пункті “Смільниця” був затриманий один із підприємців-наркоторговців, у якого було вилучено канабісу з обладнанням на суму 2,5 млн. євро (за оцінками “чорного ринку”).

До того ж було відкрито два кримінальні провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.

Та не зважаючи на усі докази, відкриті кримінальні справи, обшуки. знайдене обладнання для виготовлення наркотиків та сама ж продукція – канабіс, досі нікого так у не посадили.

більше того, за інформацією автомаданівців,  “справу продали” високопоставлені правоохоронці із столиці, які і розслідували вище вказану справу.

Детальніше у відео

 

За плантацію канабісу розміром з футбольне поле в нашій країні нічого не буде….

За плантацію канабісу розміром з футбольне поле в нашій країні нічого не буде….В одному із сіл Збаразького району «добропорядний» наркоділок створив «підземне царство» з метою вирощування суцвіття коноплі (канабіс) в спеціально обладнаному для цього підземному приміщені, глибиною 10 метрів. Собі в підмогу також запросив кілька товаришів, за якими було закріплено конкретні обов’язки для «підтримки бізнесу».Підприємницька діяльність дала тріщину влітку 2017 року, коли Головним слідчим управлінням Служби безпеки України стало відкрито два кримінальні провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.Слідство встановило контрабандне переміщення через Державний кордон України вирощених наркотичних засобів до європейських країн, а також збут наркотичних засобів на території Тернопільської області та суміжних із нею областей.Під час спроби перевезти наркотичні засоби через Державний кордон України в пропускному пункті «Смільниця» був затриманий один із підприємців-наркоторговців, у якого було вилучено канабісу з обладнанням на суму 2,5 млн. євро (за оцінками «чорного ринку»).Проте, незважаючи на більш як 30 обшуків на території Тернопільської, Львівської, Хмельницької та Закарпатської областей за місцем проживання, реєстрації фігурантів та їх родичів, а також у належних їм транспортних засобах, незважаючи на віднайдені беззаперечні докази їх вини, до кримінальної відповідальності до цього часу НЕ ПРИТЯГНУТО ЖОДНОГО ІЗ ОСІБ, причетних до даного злочину. Як стало відомо із достовірних джерел – «справу продали високопоставлені правоохоронці із столиці, які (розслідували) вище вказану справу.#нетребаущемлятиправапідприємців

Gepostet von ВО "Автомайдан" Тернопільський осередок am Mittwoch, 18. April 2018

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286