Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі мешканці багатоповерхівки побоюються, що скоро можуть вчадіти

в Новини

Мешканці Тернополя зареєстрували на порталі “Відкрите місто” звернення щодо інспекції їх будинку за адресою – Чернівецька, 48.

За словами місцевих жителів у їхніх помешканнях чути запах чадного газу, при чому димарі забиті та перебувають в аварійному стані.

На численні звернення жителів будинку, комунальні служби відповідають тільки формальними відписками.

Люди переживають, що одного дня можуть просто не прокинутися.

У будинку 40 квартир, у 30 з них проживають родини з дітьми.

Люди все ж таки надіються на совість та професіоналізм місцевих чиновників, які проконтролюють, щоб у їх будинку все ж таки провели відповідно інспекцію та встановили причину запаху чадного газу та усунули її.

“По вулиці Чернівецька, 48 в будинку комини в аварійному стані, тому в квартирах і коридорі на сходовій клітці чути чадним газом. Залежить від погоди. Це питання вже піднімали неодноразово реакції немає .В будинку 40 квартир, з них 30 квартир з дітьми. Скажіть, ви хочете, щоб ми всі подушились газом разом з дітьми. Склалось таке враження, що всім на нас і наших дітей наплювати, — йдеться в повідомленні на порталі.

 Наразі проблема залишається відкритою. Спочатку сповіщення направили у ТОВ “Теркомуналсервіс”, а далі в управління ЖКГ, пише Доба.
Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up