Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області активісти знайшли дорогу, гроші на ремонт якої виділили, а на трасі і далі величезні ями (документ)

в Кримінал

У місті Ланівці, Тернопільської олбласті , та найближчих селах просто жахлива дорога.

На запит місцевих активістів, в Тернопільській облдержадміністрації повідомили, що на дану ділянку дороги виділено гроші з бюджету регіонального розвитку.

Натомість у місцевій райдержадіміністрації даної дороги у переліку ремонту доріг немає.

Про це у мережі Фейсбук розповів Давид Андрощук. 

“Тернопільською обласною державною адміністрацією виділено кошти на поточний середній ремонт (заміна 7-10 см верхнього шару асфальту) дороги міста Ланівці-села Загірці за рахунок субвейнції. На жаль, гроші в Лановецькому районні пропали. Даної дороги в переліку на проведення ремонтних робіт в Лановецькі РДА не має. Хочу звернутися до жителів міста Ланівці, а саме вулиць Привокзальна, Набережна, Квітнева та жителів с. Грибова, Юськівці та Загірці і повідомити, що дорогу ремонтувати Лановецька РДА знову НЕ БУДЕ!!!
Напевно податки ми платимо в інший район, якщо за них нам не можуть зробити ремонт дороги, – написав Давид Андрощук”.

Сьогодні цікаво, куди ж все ж таки ділися гроші на ремонт дороги, та чи відповість хтось з місцевих чиновників  за таку халатність.

У коментарях жителі Лановець відзначають, що судячи з того, які податки вони платять у місцевий бюджет, там мала бути золота дорога.

Володимир Коцемір я один заправляю машину в тиждень 100 літрів з кожного літра я плачу 6 грн податку на дорогу, в місяць вийде 100 доларів,а таких як Я в даній місцевості біляше тисячі. Так скажи наша Ї……….. влада де мої хроші мої податки. За що такий податок. Де гроші ПСИ вонючі. 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up