Тернопіль

Сила в правді

Іноземець, що 6 років живе у Тернополі, чудово вивчив українську мову, співає пісень та прославляє Україну у світі (відео)

в Новини

Leo Mantis з Нігерії, уже шість років проживає в Україні, хлопець навчається у Тернопільському національному медичному університеті за спеціальністю “хірург”. 

Найцікавіше те, що нігерійський хлопець за шість років життя в Україні досконало вивчив українську мову, співає пісні на нашій мові, та загалом став популярним українським співаком, що прославляє Україну у цілому світі, пише Радіо Свобода.

Леонардо Ободоеке родом із Нігерії. Хлопець переїхав в Україну у 2012 році, щоб навчатися у Тернопільському медичному університеті за спеціальністю “хірург”.

За півтора року він вивчив українську мову та почав писати вірші, які згодом стали текстами його пісень.

Першою піснею, яку він почув, прилетівши в Україну, була – “Я так хочу…”.

Нігерійський студент став популярним в Україні завдяки соціальним мережам – хлопець зняв аматорське відео на веб-камеру в кімнаті гуртожитку. На цьому відео, Лео виконує пісню – “Така, як ти” Святослава Вакарчука.

Далі Лео помітили провідні канали та радіостудії України.

Після успішної спроби на проекті “Голос країни” Лео потрапив в команду Святослава Вакарчука.

Згодом, після завершення проекту, Лео впевнений, що музика в його життя прийшла назавжди.

До того ж популярність хлопця дуже швидко стала відома за межами тернополя та України.

У Лео багато прихильників у різних країнах світу.

Детальніше у відео

Нігерієць розповів, як вивчив українську мову

Співак Leo Mantis з НігеріїВ Україні він мешкає уже 6 роківЗа цей час вивчив українську так, що говорить майже без акценту«Вивчати українську для мене було логічним рішенням, адже коли ти приїжджаєш до якоїсь країни і поважаєш її культуру, людей, то ти повинен розуміти і державну мову, спілкуватися нею», – говорить вінБільше історій про таких, як Леонардо, іноземців тут ► bit.ly/2HlHvUr

Gepostet von Радіо Свобода am Freitag, 13. April 2018

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up