Тернопіль

Сила в правді

Через два дні у Тернополі виберуть ректора найбільшого ВУЗу Західної України

в Новини

Уже 18 квітня в обласному центрі у приміщенні Тернопільського національного економічного університету обиратимуть ректора. 

На крісло керівника ВУЗу претендують троє кандидатів – сьогоднішній ректор Андрій Іванович Крисоватий, до тоого ж участь у виборах прийматимуть – професор Лященко Оксана Миколаївна та професор Мартинюк Володимир Петрович.

Всі кандидати мають науковий ступінь доктора економічних наук, пишуть Тернополяни.

До слова, швидше “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на посаду ректора Тернопільського національного економічного університету.

Міністерство освіти оголосило конкурс на посаду ректора Тернопільського економічного університету

29 січня 2018 року на сайті Міністерства освіти та науки України оприлюднено оголошення про конкурс на посаду ректора для ТНЕУ – Тернопільського національного економічного університету.

Кандидати на посаду ректора мають два місця, щоб подати свої заявки.

Щоб стати ректором Тернопільського національного економічного університету, потрібно бути громадянином України, добре володіти українською мовою, мати вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Претенденти на посаду ректора мають зібрати пакет документів та подати його на адресу – Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ-135, 01135.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up