Тернопіль

Сила в правді

Більше як півтисячі боєприпасів принесли у поліцію мешканці Тернопільської області

в Кримінал

З першого квітня, до кінця місяця у Тернопільській області триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та спеціальних засобів, які ніде не зареєстровані.

Коли у цей період будь-хто з мешканців краю добровільно принесе у поліцію зброю чи боєприпаси чи спеціальні засоби, то жодної відповідальності власник зброї нести не буде.

Більше того, особа, що у цей час добровільно здала зброю , згодом зможе оформити на неї відповідні документи.

Так за перші 13 днів місячника добровільної здачі зброї, жителі Тернопільської області принесли шість одиниць нарізної мисливської зброї, 37 – гладкоствольної мисливської та шість одиниць холодної зброї.

 Окрім того, жителі Тернопільської області здали 512 боєприпасів різного калібру та 13 спеціальних засобів, серед яких 13 газових пістолетів й револьверів.
Відтак, отриману зброю та боєприпаси, правоохоронці краю спершу відправляють на експертизу, перевіряють чи не була ця зброя помічена у якихось злочинах. Далі за бажанням власника та відповідними умовами, отриману зброю або ж утилізуютьзнищують назавжди, або ж законнно реєструють, розповіли на сайті обласного управління Національної поліції у Тернопільській області.
Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up