Тернопіль

Сила в правді

Тернопільська районна рада не хоче платити місту за дітей, що прописані у районі, а ходять в садочок у Тернополі

в Новини

За словами чиновників з Тернопільської міської ради на сьогоднішній день керівництво Тернопільського району не уклало жодного договору на трансфер за перерахунок коштів за діток, що прописані у Тернопільському районі, а ходять в садочки Тернополя. 

Нагадаємо, ще минулого року депутати Тернопільської міської ради прийняли рішення, що діти, які ходять у садочки Тернополя, але не зареєстровані у місті повинні додатково оплачувати за садоу по 1200 гривень в місяць.

Та згодом високопосадовці пояснили, що дані фінансові зобов’язання повинні лягти не на плечі і гаманці батьків, а громад, дне прописані діти.

Тобто громада укладає договір з міською радою Тернополя за певну кількість дітей і перераховує гроші у міську казну за те, що дитина, яка прописана у їх громаді ходить в садочок у Тернополі.

На сьогодні договір уклали тільки Байковецька та Залозецька громади. Відтак, діти, які прописані у цих громадах та ходять у садочки Тернополя не оплачуватимуть додатково по 1200 гривень щомісяця за відвідування дошкільного навчального закладу.

Тернопільска районна рада обіцяла ще до 1 квітня укласти відповідний договір з Тернопільською міською радою, та поки віз і далі там.

За словами чиновників, якщо угода укладена не буде, то діти, що прописані у Тернопільському районі, а точніше їх батьки змушені будуть оплачувати самі по 1200 гривень за дитину в місяць у садочки Тернополя, пише ТМР.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286