Тернопіль

Сила в правді

Канадські інвестори вкладуть пару мільйонів доларів у будівництво сміттєсортувальної лінії на території Тернопільської області

в Новини

У селі Коцюбинці, Гусятинського району, Тернопільської області інвестори з Канади планують побудувати сміттєсортувальну лінію.

Про це заявив голова Коцюбинської об’єднаної територіальної громади.

Сьогодні сесія Коцюбинцівської сільської ради уже виділила земельну ділянку поблизу села, за два кілометри , на території хутора Ліски, де ніхто не проживає під зведення сміттєсортувальної лінії.

За словами представника канадської компанії пана  Голяєва Б.А, у Коцюбинці планують звозити та сортувати сміття з усієї Тернопільської області, натомість переробляти відходи планують возити у Тернопіль.

За словами представника іноземної компанії, невдовзі і в тернополі планують звести сміттєпереробний завод.

Вартість проекту кілька мільйонів доларів.

Воробець І.П., голова Коцюбинської сільської ради об’єднаної територіальної громади, який зазначив, що так як Коцюбинська ОТГ є неперспективною, то сміттєсортувальна лінія на території сільської ради принесе додаткові надходження у бюджет громади. Також будуть створені нові робочі місця для жителів громади.

За результатами зустрічі прийнято рішення організувати найближчим часом зустріч представників, що займатимуться будівництвом сміттєсортувального заводу у місті Тернополі з працівниками управління житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації для узгодження земельного та інших питань, пише сайт Гусятинської РДА.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up