Тернопіль

Сила в правді

Близько одного мільйона гривень витратила держава на реконструкцію дитячого садочка у Козівському районі (фото)

в Новини

У селі Козлів, Козівського району, Тернопільської області функціонує місцевий дитячий садочок “Дзвіночок”.

У закладі виховують близько 50 діток.

За кілька років, на умовах співфінансування – з місцевого та державного бюджетів на потреби дошкільного навчального закладу було виділено близько одного мільйона гривень.

В дошкільному закладі зробили реконструкцію, ремонт, змінили вікна та двері, закупили нові меблі, іграшки, постільну білизну, облаштували сучасну кухню.

Близько 50 тисяч гривень виділили з місцевого бюджету на облаштування на території садочку дитячого спортивно-ігрового майданчика.

Згодом з держбюджету дали гроші на заміну старого котла на новий.

До слова, минулого року на утримання садочку було витрачено майже 600 тисяч гривень, з яких 472 тисячі гривень пішло на оплату праців працівників дошкільного закладу, 70 тисяч гривень на продукти харчування, 32 тисячі гривень на газопостачання, 13 тисяч гривень на купівлю різноманітних матеріалів та товарів, 4400 на електроенергію.

За словами очільника краю, саме за умов співфінансування місцевої громади та державного бюджету і вдалося оновити, та зробити ремонт у дошкільному закладі села Козлів , Козівського району, пише сайт Тернопільської ОДА. 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up