Тернопіль

Сила в правді

150 дітей зі Сходу приїхали на Великдень у Тернопільську область (фото)

в Новини

Вчора, 6 квітня, на залізничну станцію Тернопіль приїхало 150 дітей із Донецької області. Юнаки та дівчата до 10 квітня проведуть на теренах краю – святкуватимуть Великдень у родинах жителів області, будуть брати участь у майстер-класах, матимуть екскурсію по Тернополі. 

Третій рік поспіль традиційно відбувається акція “Схід і Захід разом”.

В рамках акції у Тернопільську область на Різдво приїхало 300 дітей, на Великдень прибуло 150 дітей зі Сходу.

Перебуватимуть школярі у шести районах області: Лановецькому, Збаразькому, Зборівському, Шумському, Кременецькому і Тернопільському.

«Для дітей передбачена цікава і різноманітна розважальна програма не лише у районах області, де проживатимуть, а й у Тернополі. Спеціально для них проведуть майстер-клас з писанкарства, ознайомлять з місцевими традиціями і звичаями, а також влаштують цікаві екскурсії. 9 квітня для наших гостей запланована культурна програма у Тернополі», – зазначив Ігор Чорний, пише сайт ТОДА. 

Раніше “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернопільську область приїдуть 150 дітей зі Сходу святкувати Великдень у Тернопільській області.

На Великодні канікули у Тернопільську область приїде 150 дітей із Донецька

Нагадаємо,  в грудні на Тернопільщині відбулася Всеукраїнська акція “Потяг єднання “Труханівська Січ”. Протягом одного дня молоді люди зі всієї України знайомилися з нашим краєм та спілкувалися зі своїми однолітками та військовослужбовцями. Мета акції – зміцнення національно-патріотичного духу, національно-патріотичне виховання.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up