Тернопіль

Сила в правді

У Кременецькому обласному психоневрологічному санаторію оздоровлюються “мертві душі”

в Новини

Про це у мережі Фейсбук пише працівниця закладу, депутат Кременецької міської ради Оксана Пилипович. За словами жінки , в заклад для оздоровлення оформляють дітей працівників, які є абсолютно здорові, до того ж відвідують школу, але рахуються на лікуванні в санаторії, щоб йшли ліжко-дні. 

МЕРТВІ ДУШІ ПО – КРЕМЕНЕЦЬКИ " Боляче про це писати, але…. ДІСТАЛО! Мова піде про Кременецький санаторій. Це ж як…

Gepostet von Ксюша Пилипович am Dienstag, 3. April 2018

“МЕРТВІ ДУШІ ПО – КРЕМЕНЕЦЬКИ ” Боляче про це писати, але…. ДІСТАЛО! Мова піде про Кременецький санаторій. Це ж як потрібно по свинськи відноситися до маленьких пацієнтів і їх батьків, щоб в санаторних умовах діти отримували з процедур лише повітряні та сонячні ванни?! Зважаючи на важкий матеріальний стан, для деяких батьків такий санаторій єдина можливість безкоштовно оздоровити дитину, але, практично, усі пацієнти швидко розчаровуються у такому “оздоровленні” тому, що його просто немає, – пише жінка”.

За словами працівниці закладу і за сумісництвом депутата Кременецької міської ради ситуація дійшла до абсурду.

“Одна недолуга керівниця – старша медсестра, заставляє працівників оформляти своїх дітей. Але свої діти навчаються у школах і сумлінно відвідують заняття. А в санаторії нібито лікуються, харчуються і справно виконують ліжкодні. Все як у класика  – кошти виділяються на “мертві душі”. Є заклад, на базі якого можна було б допомагати дітками з особливими потребами чи тим, хто перебуває у важкій життєвій ситуації, чи просто надати певний об’єм медичних послуг….., але. Але таке враження, що певним особам такий теперішній занепад вигідний. От і робіть висновки, – пише пані Оксана на власній сторінці у Фейсбук”.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала про щахливі умови утримання пацієнтів у Буданівській лікарні.

У психлікарні, що у Тернопільській області, пацієнти сплять без простирадл та обмащені власними випорожненнями, до того ж хворих прив’язують до ліжок (фото)

Міністерство охорони здоров’я України та уповноважений з прав людини перевірили Буданівську психоневрологічну лікарню, що знаходиться у Тернопільській області.

Результати перевірки шокували усіх.

Найперше пацієнти лікарні сплять без простинь, хоча на складі лікарні є чисті простирадла. Жінки прямо на лікаряних ліжках перебувають у власних випорожненнях.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up