Тернопіль

Сила в правді

Тернопільські комунальники мають мізерні зарплати, проте декларують нерухомість за кордоном та дорогі позашляховики (фото)

в Правда про чиновників

Мова йде про Рудницьку Ірину Іванівну, заступника начальника управління з економічних питань Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради. 

Згідно декларації про доходи, жінка проживає у місті Волочиськ, Хмельницької області.

За минулий рік чиновниця отримала всього лише трохи більше 149 тисяч гривень заробітної плати, а її чоловік трохи більше 132 тисяч гривень.

Допомога на оздоровлення – 1260 гривень та 691 гривня відсотки , а також 172 тисячі 170 гривень прибутку від відчуження рухомого майна та 398 гривень подарунок у негрошовій формі.

До того ж у подружжя Рудницьких на рахунках у банку є по 6 тисяч доларів, а також 7323 гривні.

Натомість, не зважаючи на такі скромні зарплати і прибутки, родина має три дорогих автомобілі, серед яких – COOPER S COUNTRYMAN, рік випуску – 2012, у декларація до речі вказана вартість авто менше 80 тисяч гривень, хоча на ринку таке авто вартує від 14 до 22 тисяч доларів. 

Универсал MINI Cooper S (МИНИ авто Купер С) 2012. Фото ілюстративне.

Також чиновниця задекларувала ще два автомобілі MITSUBISHI PAJERO 3.0 2008 року випуску, вартістю по – 192697 гривень кожен. 

 

До того ж у власності родини пані Ірини Рудницької є – чотири квартири у Тернополі, житловий будинок  та земельна ділянка площею 1900 метрів квадратних у місті Волочиськ, та квартира у Польщі, площею 45 метрів квадратних.

Детальніше з декларацією чиновниці можна ознайомитися на сайті НАЗК за посиланням.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up