Тернопіль

Сила в правді

Заступник голови Теребовлянської райдержадміністрації Андрій Кундрат публічно обізвав громадського активіста Ігора Дзвінку бараном (фото, відео)

в Правда про чиновників

Про це розповів сам активіст у мережі Фейсбук. До того ж Ігор дзвінка повідомив, що конфлікт з Андрієм Кундратом, нинішнім заступником голови Теребовлянської райдержадміністрації, а до того екологом району триває вже давно. 

БИДЛЯЧА СУТНІСТЬ БРЕХЛИВОГО БЮРОКРАТА! Або ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ГОЛОВИ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ РДА. Мова йтиме про ЗАСТУПНИКА…

Gepostet von Ігор Дзвінка am Mittwoch, 21. März 2018

“БИДЛЯЧА СУТНІСТЬ БРЕХЛИВОГО БЮРОКРАТА! Або ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ГОЛОВИ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ РДА. Мова йтиме про ЗАСТУПНИКА голови РДА КУНДРАТА Андрія Степановича.
Коротко суть. Неприязні стосунки з даною особою в мене тривають вже досить давно. Вперше переконався що з себе представляє Кундрат А.С., коли він ще був екологом і пробував “грузити” мене на замовлення своїх дружків, а свідком такої поведінки була моя дружина… Пройшло трохи часу і ситуація склалась так, що він, обійнявши посаду заступника голови РДА, в кінці 2015 року приїхав на перевірку по моєму зверненню на урядову “гарячу лінію”. Під час даної перевірки чиновник поводив себе агресивно і нахабно. Дивіться на відео:

Поведінка чиновника була настільки ненормальною, що довелося звертатись зі скаргою до голови РДА Ю.М. Ништи, котрий, до його честі, не став повністю прикривати свого заступника, а було “ПРОВЕДЕНО з Кундратом А.С. БЕСІДУ ПІД ЧАС ЯКОЇ НАГОЛОШЕНО ПРО НЕДОПУЩЕННЯ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ СЛУЖБОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ НЕНАЛЕЖНИХ ВЧИНКІВ та ДОТРИМАННЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ ТА ВВІЧЛИВОСТІ ПІД ЧАС СПІЛКУВАННЯ З ГРОМАДЯНАМИ” (див. фото документу від 24.12.2015р.).

Бачу, до Кундрата А.С. НЕ ДОХОДИТЬ, що він, як ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ НЕ МАЄ поводитись по-хамськи, допускати прояви бюрократизму, нестриманість у висловлюваннях, використовувати підвищеної інтонації, перебивати громадян, а також вчиняти інші дії, що дискредитують орган державної влади чи ганьблять репутацію державного службовця. Так, 02.03.2018р. Кундрат А.С. В ЧЕРГОВЕ повів себе В РОБОЧИЙ ЧАС неналежно, а саме в присутності місцевого жителя обізвав мене “бараном” .

ЧИ БУДУТЬ "СЛІПИМИ" ПОЛІЦЕЙСЬКІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО ВП цього разу!? Цікаві події відбувались вчора в Струсові… Ось одна…

Gepostet von Ігор Дзвінка am Samstag, 3. März 2018

“Коли я прибув на місце подій задля припинення спроб “вплинути” на молодого хлопця, коли той виявив незаконну вирубку дерев, ініціаторами котрої були “друзі” Кундрата та звернув увагу працівників поліції на несправність авто, котрим керував Кундрат А.С.
Подальші події розгортались ще цікавіше. Так, Кундрат А.С., ЯК ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РДА, звернувся в поліцію із заявою (див. ДВА наступні фото),

де ВКАЗАВ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ про те, що я нібито “НАДАВ НЕПРАВДИВІ ВІДОМОСТІ” якомусь інтернет-виданню, чого ЗВІСНО НЕ БУЛО! Все, що я хочу сказати (написати), я говорю (пишу) ВІДКРИТО, причому АРГУМЕНТОВАНО!
Сьогоднішня спроба прояснити ситуацію, задля чого я й прибув на прийом до заступника голови РДА, виявилась безрезультатною та привела лише до ЧЕРГОВОГО НЕНАЛЕЖНОГО СПІЛКУВАННЯ Кундрата А.С. зі мною ЯК ГРОМАДЯНИНОМ! Питання було ОДНЕ і на нього я відповіді так і не отримав, хоча держслужбовець в своїй заяві (КЛЯУЗІ) – ЧІТКО ПОВ’ЯЗАВ нібито НАДАННЯ МНОЮ НЕПРАВДИВИХ відомостей інтернет- виданню із СВОЄЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ!
На жаль, ВИБАЧАТИСЬ ЗА ТАКЕ Кундрат А.С. НЕ ЗАХОТІВ! З цим будемо розбиратись в суді…
Звертаюсь до ГОЛОВИ Теребовлянської РДА Ю.М. НИШТИ, як і обіцяв (див. наступне відео), з проханням дати належну оцінку поведінці, САМЕ ПОВЕДІНЦІ, свого заступника Кундрата А.С., ПРОВЕСТИ СЛУЖБОВУ ПЕРЕВІРКУ та за її результатами ВЖИТИ ЗАХОДІВ – ПРИТЯГНУТИ ПОРУШНИКА ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, взявши до уваги, що ТАКІ ДІЇ Кундрат А.С. вчиняє НЕВПЕРШЕ! Про результати прошу мене повідомити, – написав чоловік на своїй сторінці у Фейсбук”.

До слова Ігор Дзвінка звернувся ще зі скаргою на урядову “гарячу лінію”.

Крім того, сьогодні, буде засідати в кабінеті голови РДА комісія, на якій розглядатиметься скарга щодо поведінки Кундрата А.С. щодо громадського активіста Ігоря Дзвінки.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286