Тернопіль

Сила в правді

На Великодні канікули у Тернопільську область приїде 150 дітей із Донецька

в Новини

150 дітей із зони АТО, а саме Донецької області на Сході країни приїдуть на територію Тернопільщини, щоб з 6 по 9 квітня провести Великодні свята у західноукраїнських родинах та відсвятквувати Великдень за західними традиціями. 

6 квітня потяг з дітьми зі Сходу прибуває у Тернопіль. Там дітей зустрічають відповідальні особи. Далі їх забирають у райони Тернопільської області.

Дітей виявили бажання взяти родини з Тернопільської області Кременецького, Тернопільського, Зборівського, Шумського, Збаразького та Лановецького районів.

До 9 квітня маленькі схядняки пробудуть у тернопільських родинах . А вже 9 квітня діти знову повернуться у Тернопіль.

Далі на них чекає розважальна програма та зустріч з голововю Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною.

Нагадаємо,  в грудні на Тернопільщині відбулася Всеукраїнська акція “Потяг єднання “Труханівська Січ”. Протягом одного дня молоді люди зі всієї України знайомилися з нашим краєм та спілкувалися зі своїми однолітками та військовослужбовцями. Мета акції – зміцнення національно-патріотичного духу, національно-патріотичне виховання. Крім того, близько 300 дітей в рамках культурної акції “Схід та Захід разом” з Луганської та Донецької областей провели різдвяні свята на Тернопільщині, пише сайт ТОДА.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286