Тернопіль

Сила в правді

“Мрія” знову незаконно перевозить техніку арештовану НАБУ (фото, відео)

в Аграрна правда

Готуючись до продажу агрохолдингу “Мрія” генеральний директор цього підприємства Саймон Чернявський вирішив роззосередити сільськогосподарську техніку на територіях, які орендує.

Дві вантажівки з причепними плугами помітили небайдужі активісти у селищі Дружба Теребовлянського району.

Як з’ясувалося – ця техніка перебуває у списку речових доказів вилучених детективами НАБУ у селі Писарівка Вінницького району. Про це журналісти “НАРОДНОЇ ПРАВДИ” писали раніше.

Восени минулого року, детектви НАБУ замість того, щоб затримувати реальних корупціонерів втрутилися в питання приватної власності фізичних та юридичних осіб. І всупереч вимогам Кримінально-процесуального кодексу України прийняли рішення про тимчасове вилучення сільськогосподарської  техніки, в кількості 104 одиниці, з подальшою передачею її на зберігання громадянину України – Миколі Галушці. Цей чоловік є представником заінтересованої сторони конфлікту – ТОВ «Мрія – Лізинг».  Такі дії НАБУ прямо суперечить Постанові Кабінету Міністрів України від 19.11.2012 р. за № 1104 «Про реалізацію окремих положень Кримінального процесуального кодексу України», яка визначає, що зберігання речових доказів у вигляді автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, здійснюється на спеціальних майданчиках і стоянках територіальних органів Національної поліції для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів”.

Додамо, що менеджери “Мрії” раніше вже намагалися вночі вивезти вилучену детективами НАБУ техніку. Згідно з протоколом працівників Антикорупційного бюро України причіпи марки “Bergmann” повинні були зберігатися на 4-ох визначених територіях – у Козові, с. Великі Бірки Тернопільської області, у с. Кремінна Хмельницької області та с. Юрківці Чернівецької області. І перевозити техніку мали лише з дозволу детективів НАБУ. Проте один із причіпів “Bergmann” небайдужі активісти помітили по дорозі, яка веде до Хоросткова.

Тоді активісти спільно з жителями Хоростоква викликали поліцію. Правоохоронці задокументували факт незаконного переміщення вилученої техніки і перевезли зернонавантажувач на арештмайданчик у Гусятинський відділ поліції. Вже пізніше, відповідальний за техніку Микола Галушка і який працює в ТОВ “Мрія-Лізинг” заявив, що він отримав відповідний дозвіл від детективів НАБУ. Що правда, журналісти “НАРОДНОЇ ПРАВДИ” поцікавилися цією ситуацією в прес-службі НАБУ. Виявилося, що техніку перевозили вночі на кілька днів скоріше, а ніж був наданий такий дозвіл. Тобто мала місце фальсифікація документів.

Ось і цього разу, причепну техніку, яка була вилучена детективами НАБУ у с. Писарівка Вінницького району помітили на теребовлянській дорозі. Як вдалося з’ясувати, дискові борони везли у село Доброводи Монастририського району. У цьому населеному пункті агрохолдинг “Мрія” теж утримує колишнє колгоспне АТП.

Після того, як техніку привезли на місце призначення – всі території, які орендує і використовує агрохолдинг обстежували і проводили перевірку іноземні аудитори для однієї з арабських держав.

Саймон продає українську “Мрію” арабам? (відео)

Єдине місце, де не вдалося закордонним аудиторам побувати – це АТП в Доброводах. Вочевидь, Саймон Чернявський таким чином намагався приховати від  потенційних покупців “Мрії” проблеми із законом, аби ненароком не зменшити ціну славнозвісного підприємства.

 

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Аграрна правда

Scroll Up