Тернопіль

Сила в правді

Як Саймон Чернявський готується до посівної (відео)

в Аграрна правда

Агрохолдинг “Мрія” активно входить в посівну кампанію. Проте, як саме сільськогосподарське підприємство на чолі з “супер-керівником” Саймоном Чернявським оборобляє і готує поля до роботи – просто шокує.

Це відео журналісти “НАРОДНОЇ ПРАВДИ” відзняли тиждень тому, коли на полях ще лежав сніг. Однак і через сніговий покрив видно, що таке відчуття що землю не орали, а порозкопували грейдером.

Як виявилося поля поблизу села Васильківці і Крогулець орендує сумнозвісний агроходдинг “Мрія”. Місцеві жителі розповідають, що землі працівники Саймона Чернявського для чогось орали в сутінках. А коли селяни зранку вийшли  і побачили ріллю, то вжахнулися. Місцеві розповідають, що на такому грунті навряд чи щось виросте.

“На цьому полі ріс цукровий буряк. Як вони будуть його орати і готувати під посівну кампанію, — я навіть не знаю. Це взагалі знущання не те щоб з населення, а з самої землі вже!”, — розповідає колишній агроном, жителька села Васильківці Анна.

Дехто з людей, спілкуючись з журналістами “НАРОДНОЇ ПРАВДИ” назвав таку роботу Саймона Чернявського геноцидом української землі. А старші люди розповіли, що побідне явище вони бачили у часи Великої Вітчизняної війни, коли німецькі нацисти намагалися залізницею ешалонами вивозити за-кордон український чорнозем – на продаж.

Вочевидь, генеральний директор Саймон Чернявський теж подумує про таке. Перед тим, як продати агрохолдинг “Мрія” арабам – завезти в арабські країни кілька вагонів українського чорнозему – так би мовити, на пробу.

А що залишиться селянам, які саме от ці паї здали в оренда сумнозвісній “Мрії”? Що люди зможуть посадити на цій землі після такого горе-господарника?

Напевне що – нічого, виростуть лише бур’яни та осоти.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Аграрна правда

Scroll Up