Тернопіль

Сила в правді

У психлікарні, що у Тернопільській області, пацієнти сплять без простирадл та обмащені власними випорожненнями, до того ж хворих прив’язують до ліжок (фото)

в Новини

Міністерство охорони здоров’я України та уповноважений з прав людини перевірили Буданівську психоневрологічну лікарню, що знаходиться у Тернопільській області.

Результати перевірки шокували усіх.

Найперше пацієнти лікарні сплять без простинь, хоча на складі лікарні є чисті простирадла. Жінки прямо на лікаряних ліжках перебувають у власних випорожненнях.

В однієї пацієнтки було помічено явні ознаки інфекційного захворювання, на які ніхто з персоналу лікарні не звертав уваги.

У розмові стало відомо, що чоловіків із туберкульозом залучають до того аби прив’язувати психічно-хворих жінок пацієнтів лікарні до ліжок.

У психоневрологічній лікарні також було виявлено пацієнтів, які перебувають у закладі без відповідного рішення суду.

До того ж комісія розшукала у лікарні трьох пацієнток, які десять років тому перехворіли на черевний тиф, але їх тримали в ізоляції.

До того ж у лікарні довгий період часу перебувають пацієнти, з різноманітними психіатричними розладами, яких би мали забрати додому родичі. Та на жаль, як і в більшості по Україні родичі отримують допомогу та хворих не спішать забирати додому, пише УНІАН.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up