Тернопіль

Сила в правді

Тернополяни матимуть три дні вихідних на Великдень

в Новини

Цього року святкування Великодня припадає особливо рано – 8 квітня, у неділю. Відтак українці загалом та тернополяни зокрема святкуватимуть відразу три дні підряд – з 7 по 9 квітня включно. 

У Тернополі також на Пасху будуть відпочивати три дні. Відповідне розпорядження ще на початку року про графік робочих та вихідних днів підписав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Відповідно до документу, на Великдень, підприємства та фірми комунальної та державної власності з 5-ти денним робочим тижнем, не працюватимуть з 7 по 9 квітня.

До того ж згодом тернополян чекають чергові вихідні у травні, а відтак на День Конституції у червні, пише Тернопільська Липа.

До слова, “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що 31 березня у Тернополі відбудуться передвеликодні ярмарки.

Дешеві продукти на Великдень продаватимуть на ярмарку у Тернополі

На ярмарках пропонуватимуть на продаж – м’ясо, ковбаси, яйця, паску, борошно, цукор, сіль, мед, рибу, овочі, фрукти, солодощі за цінами від виробників, а точніше меншими ніж зазвичай на ринках обласного центру.

Торгові майданчики розмістять у мікрорайонах Дружба, Східний та Сонячний.

На масиві “Дружба” буде облаштовано майданчик на перехресті вул. Миру – Дружби.

На масиві “Східний” торгові ятки будуть на проспекті Степана Бандери, 15 -площадка перед центральним стадіоном міста та на вулиці Протасевича, 12 – площадка перед рестораном “Галич”.

На масиві “Сонячний”, торгуватимуть на вулиці Леся Курбаса – площадка біля ринку “Галицький”.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up