Тернопіль

Сила в правді

Нападник на колишнього тернопільського депутата Ігоря Турського перебуває в лікарні

в Кримінал

Про це, вчора на прес-конференції розповів начальник обласного управління національної поліції у Тернопільській області Олександр Богомол.

Правоохороноце відзначив, що на сьогодні відомі усі імена нападників та замовника нападу, а також виконавця.

Усі підозрювані з Кривого Рогу. Та через хворобу головного підозрюваного нападника – суд не дає дозвіл на затримання зловмисника.

“Сьогодні ми з’ясовуємо де і від чого лікується головний підозрюваний у справі, – повідомив Олександр Богомол. – Поки ми не можемо називати ім’я замовника, але можемо говорити, що напад пов’язаний з суспільно-політичною діяльністю колишнього депутата Ігоря Турського”, пише Реально.

Правоохоронці ніби то знайшли ніж, яким було здійснено поранення, також поліцейські прочесали лісосмугу у напрямку Кременецького району, куди на авто тікали нападники.

До того ж поліцейські Тернопільської області проводять паралелі – з нападом на колишнього депутата Ігоря Турського та вбивством Кременецького активіста Віталія Ващенка.

І там і там нападники були з Кривого Рогу, приїхали на авто і відповідно втекли.

Нагадаємо “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що 22 лютого у центрі Тернополя невідомий з ножем напав на колишнього депутата Тернопільської міської ради Ігоря Турського.

У центрі Тернополя підрізали колишнього депутата від “Свободи” Ігоря Турського (фото)

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up