Тернопіль

Сила в правді

Геноцид зелених насаджень зафіксувала тернополянка та викликала поліцію (фото)

в Новини

Тернополянка Олена Дейнека розповіла на своїй сторінці у Фейсбук про зрізання цілком здорових дерев у Тернополі на території школи №23.

Геноцид зелених насадженьМдяяя, калічать здорові дерева цілком офіційно, серед білого дня. Другий день на території…

Posted by Олена Дейнека on Dienstag, 27. März 2018

“Мдяяя, калічать здорові дерева цілком офіційно, серед білого дня. Другий день на території середньої шкоди № 23 повним ходом йде зрізання дерев, де під “ноль”, а де і більше як половину. Дуже песимістично – чурбани навколо. Попросила документи – принесли, виявляється купа цілком здорових і ще не старих дерев визнана авторитетною комісією ЖКГ ТМР такими, що знаходяться в аварійному стані. Знаєте, скільки років я живу в цьому районі і постійно минаю ці дерева – жодної підозри, що вони аварійні. Треба буде дізнатись, а як так може відбуватись…Викликала поліцію, зафіксувала, буду розбиратись. Блін, нема сили того терпіти, – написала Олена Дейнека”.

Тернополяниж відзначили, що зареєстрували петицію проти санітарної обрізки дерев у Тернополі.

У петиції йде мова про те, щоб заборонити значну вирубку дерев в місті, особливо у парках, скверах, алеях, дворах житлових будинків. Замість кожного зрубаного дерева повинно бути посаджене нове. Заборонити так звану “омолоджувальну” або “санітарну” обрізку дерев “під стовб”. Ця обрізка калічить дерева, вони вже ніколи не будуть повноцінно розвиватись, а значна частина їх просто загине. Такого не має в цивілізованих країнах світу, не повинно бути і в нас. Про майбутнє потрібно думати вже сьогодні.

Щоб проголосувати за петицію, необхідно перейти за посиланням тут. 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286