Тернопіль

Сила в правді

Голову Тернопільської області Степана Барну заблокували у Фейсбук через різке засудження політики Президента Росії Володимира Путіна (відео)

в Новини

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна відзначив, що його профіль у Фейсбуці заблокували через його “антипутінівські” висловлювання. 

Про це очільник краю написав на офіційному сайті ТОДА.

“Бо для мене Крим – це українська земля, – каже очільник Тернопільщини Степан Барна, – де проживають мої друзі! І жоден чобіт жодного окупанта не здатний буде зробити Крим неукраїнським! І жодні намагання Путіна його у нас не віднімуть!”

За антипутінські висловлювання Facebook голови ОДА заблокували. Тому він звертається із щирими вибаченнями до жителів нашої області та жителів інших областей, до активної громадськості за те, що не може читати і відповідати на їхні звернення та повідомлення у соцмережі!

Детальніше у відео

Передували заблокуванню профіля висловлювання Степана Барни щодо окупації Кримі та нападу Росії на Донбас.

#Крим_це_УкраїнаЧотири роки тому, у саме цю березневу пору, російський агресор вторгся на нашу землю. З надмірною…

Posted by Тернопільська обласна державна адміністрація on Sonntag, 18. März 2018

“Ми доведемо всьому світові, що Україна – це сильна й могутня держава з патріотично налаштованою молоддю, з незламною армію та впевненим майбутнім. Ми обов’язково покажемо ворогові його місце й повернемо Крим та Донбас! Бо #Крим_це_Україна! І #Донецьк_це_Україна! І живуть там справжні українці, які хай на своєму рівні, але протистоять агресорові! І жодні спроби російського окупанта розділити нашу державу на Схід та Захід не будуть дієвими, бо Схід та Захід єдині українською душею та щирою вірою у якнайшвидшу перемогу! І вона обов’язково буде! А в Криму і на Донбасі знову майорітимуть синьо-жовті стяги!, – писав Степан Барна”.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up