Тернопіль

Сила в правді

50 тисяч гривень аліментів заплатив житель Тернопільської області, бо дуже хотів виїхати за кордон

в Новини

Починаючи з Нового року, в Україні збільшили відповідальність для батьків, які забули про власних дітей та не виплачують аліментів. 

У зв’язку з цим, Державна виконавча служба у Тернопільській області  створила спеціальні мобільні групи, які працюють у найбільш проблемних регіонах області, роз’яснюють зміни у законодавстві та сприяють виплаті аліментів.

Так, житель Борщівського району 5 років не виплачував аліментів на свою дитину. Та чоловік так боявся розголосу і так хотів поїхати за кордон, що як тільки до нього звернулися працівники Державної виконавчої служби у Тернопільській області, то чоловік відразу знайшов 50 тисяч гривень та виплатив на рахунок своїй дитині.

Загалом від початку року, в області, вдалося посприяти виплаті 2,5 мільйона гривень аліментів, які раніше чомусь ніяк не виплачувалися, пише Терноград.

“НАРОДНА ПРАВДА”уже писала про випадки, коли через ухиляння від сплати аліментів, у жителів області конфісковували авто та описували будинки.

У Тернопільській області взялися активно боротися з неплатниками аліментів – несумлінним батькам описують майно та забирають автомобілі

Працівники Державної виконавчої служби у Тернопільській області за півтора місяці цього року стягнули на користь дітей 2,5 мільйона гривень невиплачених вчасно аліментів.

Зокрема у Тернополі, несумлінний батько заборгував 75 тисяч гривень аліментів. Працівники виконавчої служби вилучили у чоловіка автомобіль “Volkswagen Caddy”.  Відтак боржник поки відшкодував свої дітям 27 тисяч гривень.

До того ж на боржника складено два протоколи про вчинення боржниками адміністративного правопорушення, передбаченого  ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

У Тернопільському районі зі злісного неплатника аліментів, який довгий час переховувався і не платив гроші на власну дитину, вдалося забрати на користь малюків 13 тисяч гривень.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286