Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області взялися активно боротися з неплатниками аліментів – несумлінним батькам описують майно та забирають автомобілі

в Кримінал/Новини

Працівники Державної виконавчої служби у Тернопільській області за півтора місяці цього року стягнули на користь дітей 2,5 мільйона гривень невиплачених вчасно аліментів.

Зокрема у Тернополі, несумлінний батько заборгував 75 тисяч гривень аліментів. Працівники виконавчої служби вилучили у чоловіка автомобіль “Volkswagen Caddy”.  Відтак боржник поки відшкодував свої дітям 27 тисяч гривень.

До того ж на боржника складено два протоколи про вчинення боржниками адміністративного правопорушення, передбаченого  ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

У Тернопільському районі зі злісного неплатника аліментів, який довгий час переховувався і не платив гроші на власну дитину, вдалося забрати на користь малюків 13 тисяч гривень.

Плюс на злісного неплатника аліментів два протоколи про вчинення боржниками адміністративного правопорушення за ст. 183-1 (КУпАП).

У Бучацькому районні батько забув заплатити 42 тисячі гривень аліментів. Було описано житловий будинок боржника у селі Млинки. Чоловік заплатив 5 тисяч гривень невиплачених раніше аліментів, пише TeNews.

До того ж працівники виконавчої служби відзначили, що сьогодні проводиться активна робота по стягнення аліментів зі злісних неплатників на території усієї Тернопільської області.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286