Тернопіль

Сила в правді

Флешмоб “Крим це Україна” провели у Тернополі (фото)

в Новини

До четвертої річниці анексії півострова Крим, у Тернополі сьогодні провели акцію на підтримку української території, яку захопили російські окупанти. 

Флешмоб #Крим_це_Україна провели у центральній частині Тернополя на Театральному майдані сьогодні в обідню пору.

Десятки молодих людей й представники української діаспори з 12-ти країн світу, які цими днями перебувають у нашій області, взяли у руки плакати з написами #Крим_це_Україна та викладають у мережу.

До акції може долучитися кожен бажаючий. Завантажуй фото у Facebook чи Instagram з хештегом #Крим_це_Україна. Підтримаймо наших друзів! Бо тільки в єдності наша сила!

“У березні 2014 року російський ворог вторгся на нашу землю. Тоді ж він окупував Крим, який споконвіку був українською територією. Утім, ми з цим не змирилися, й ніколи не дозволимо, щоб ворог впевнено почувався на території нашої держави! Не змирилися з цим і українці, які досі живуть на території Криму і на своєму рівні сьогодні намагаються протистояти ворогові. Саме тому в четверту річницю анексії ми вкотре наголошуємо всьому світові, що перемога обов’язково буде за нами і що невдовзі у Криму замайорять синьо-жовті прапори! Сьогодні ми з Кримом, й розпочинаємо флешмоб на підтримку українців, які живуть на півострові!, – відзначають активісти”, пише сайт ТОДА. 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up