Тернопіль

Сила в правді

На межі Тернопільської та Івано-Франківської областей відбулася акція протесту проти спорудження каскаду ГЕС на Дністрі (фото)

в Новини

Вчора, у селі Нижнів, на межі Тернопільської та Івано-Франківської областей, на так званому “Нижнівському мості” зібралися кілька десятків активістів з обох областей.

Люди кілька годин простояли на березі Дністра з плакатами “Не дамо побудувати гідроелектростанції на Дністрі” , “Зупинимо знищення Дністра”.

Активісти роздавали водіям ознайомлювальні листівки та не перешкоджали руху транспорту.

“В міжнародний день захисту річок разом з представниками місцевих громад ,активістами провели акцію в с.Нижневі”Врятуємо Дністер від ГЕС”.Наша позиція одностайна – повна зупинка цього згубного проекту!, – написав у своїй сторінці в Фейсбук активіст Володимир Гергелюк”.

Приєднався до акція і відомий турист з Тернопільської області Борис Гора.

“Верхів’я Дністровського каньйону на контролі!
З’їздив на Дністер, до речі дуже високий рівень зара, несе, як в унітазі), в Нижнів на акцію франківських активістів з Народного контролю Volodymyr Gergeliuk проти ГЕСів, були також місцеві жителі, ТБ – всі свої, свідомі, ворогів не було. Франківські гарно контролюють свій берег.
Вже будучи там, вирішив заїхати на Золоту Липу подивитись на ГЕС в с.Золота Липа – русло все перегороджене, забетоноване, приватна власність, власники з Вінниці, ГЕС не працює, бо Дністер повноводний підпер, працівник з Петрилова, – написав Борис Гора”. 

Активісти відзначили, що головна мета заходу – привернути увагу громадськості до проблем негативного впливу ГЕС на екосистему р. Дністер, змусити Кабінет Міністрів України скасувати пункти програми розвитку Гідроенергетики України до 2026 р. щодо будівництва ГЕС на Дністрі.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286