Тернопіль

Сила в правді

Виступаючи проти силової операції правоохоронців у Києві, тернопільські волонтери та атовці повернули свої нагороди Петру Порошенку (відео)

в Новини/Правда про АТО

Тернопільські військові , а також волонтери повернули місцевим чиновникам кілька десятків нагород від Президента Петра Порошенка. 

Тернополяни стверджують, що так вони протестують проти побиття та силового розгону протестуючих , 3 березня у столиці.

“Я кілька років формую та відправляю у зону АТО 30-тонні продуктові вантажі, – стверджує Василь Конько, підприємець та волонтер. – Маю від Петра Порошенка нагороду за волонтерство ІІІ ступеня. Сьогодні я її повернув. Я таким чином висловлюю свій протест проти побиття учасників мітингу у Києві, 3 березня. Людей били по голові, в учасників мітингу численні травми, переломи. Це не мирна операція поліції, а просте побиття людей”.

Волонтер, та сестра військовополоненого Олексія Кодьмана, Ніна також принесла в стіни облдержадміністрації кілька нагород від військових, які вирішили повернути їх Петру Порошенку.

Оскільки можливості їхати у Київ волонтери та військові наразі не мають, то нагороди повернули головам облдержажміністрації та районів.

Чиновники не знають, що ж робити з нагородами і поки зберігають їх в робочих кабінетах.

Натомість сьогодні у Тернополі відбувається засідання сесії обласної ради, де засудили розгін протестувальників з березня у Києві.

Детальніше у сюжеті ТСН

https://1plus1.ua/1plus1video/tsn/19-30/tsn-za-20180312-desyatki-volonteriv-i-atovciv-z-ternopilshtini-povernuli-poroshenku-nagorodi

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up