Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі скандал через жахливий поліцейський гуртожиток в центрі міста (відео)

в Новини

Понад 100 сімей колишніх та нинішніх правоохоронців 20 років проживають у відомчому поліцейському гуртожитку в центрі міста. 

Та умови, в яких живуть люди більше нагадують повоєнні часи, ані ж життя у 21 столітті.

Гарячої води в гуртожитку немає уже 20 років, опалення відключили два роки тому.

На стінах та стелі грибок та цвіль.

Щоб покупатися чи випрати одяг, жителі гуртожитку скинулися та купили на кожен поверх бойлери, та теплої води вистачає тільки на тих, хто перший пішов у душ.

Дітей у загальному душі не купають, адже холодно, гріють воду та носять каструлі у кімнату.

Власними силами мешканці будинку поміняли вікна на металомпастикові, зробили ремонт у загальній кухні та туалетах, а також облаштували душову, змінили проводку та купили обігрівачі.

На все про все скидалися по 10 тисяч гривень.

Найгірше, що мешканці гуртожитку, які мають кімнатки по 18 метрів квадратних не мають змоги приватизувати житло, а також будучи першими на квартирній черзі у Тернополі, сьогодні взагалі поставили хрест на власніій квартирі.

“Міліцію перейменували у поліцію і колишнім правоохоронцям, які стояли на початку житлової черги відправили у міську раду і сказали, що нам уже не належить бути у цій черзі,- каже Володимир Бунько, мешканець гуртожитку. – Тепер на власній квартирі можна поставити хрест”.

У міській раді відзначили, що мешканці даного будинку об’єдналися, то ж усі житлові питання мають вирішувати самі. Їм готові підвести тепло до гуртожитку, але встановлення труб всередині бутинку та батарей то має бути за кошти мешканців.

Детальніше у сюжеті ICTV

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up