Тернопіль

Сила в правді

18-річний тернопільський спортсмен на візку Тарас Радь здобув золото Паралімпіади

в Новини

Якщо олімпійська збірна з біатлону не привезла жодної медалі з олімпіади у Південній Кореї, то паралімційці приємно дивують.

Сьогодні стало відомо, що на дистанцій 12, 5 кілометра, без жодних промахів та з супер швидкістю фінішував тернопільський спортсмен-біатлоніст паралімпієць Тарас Радь.

Наймолодший учасник паралімпіади – 18-річний тернопільський біатлоніст приніс золото збірній України, обігнавши та обстрілявши на своїй дистанції американця Соулема.

У підсумку Радь фінішував першим (0 промахів) і виборов для України четверту золоту нагороду. Паралімпійський чемпіон Пхьончхану в спринті Даніель Кноссен виборов срібну медаль (0) +1:01,7 хв. “Бронза” в іншого американця Ендрю Соула (2) +1:33,1 хв.

Нагадаємо, що після трьох днів Паралімпіади-2018 “жовто-блакитна” збірна піднялася до трійки кращих в загальному заліку, пише Спорт Тернопілля.

Варто зазначити, що у лижних перегонах на 15 кілометрів серед чоловіків, де українець Максим Яровий здобув золоту нагороду, Тарас Радь фінішував на 7 місці.

Тож на четвертий день змагань Україна вже має 10 нагород: 4 золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі.

Нагадаємо Тарас Радь народився 20 листопада 1999 року. Спортсмен вихованець Тернопільського центру та ДЮСШ “Інваспорт”.

Тарас Радь багаторазовий чемпіон та призер України.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.