Тернопіль

Сила в правді

У Бережанах мешканці самі ремонтують двори та вулиці (фотофакт)

в Новини

У місті Бережани, Тернопільської області місцеві жителі, не чекаючи допомоги від влади взялися облаштовувати двори та вулиці бруківкою. 

За словами жителів Бережан, коли випаде дощ, або падає сніг, чи загалом ранньою весною, або ж пізньою осені їхні двори та вулиці перетворюються на суцільне болото.

Ні пройти , ні проїхати. Машини застрягають, а щоб пройтися по вулиці потрібно взувати гумові чоботи.

Це все не хвилює міську владу Бережан, натомість набридло жителям.

Тому деякі свідомі бережанці скинулися грошима та почали встановлювати на вулицях міста бруківку, враховуючи при цьому навіть систему водовідведення, пише Терен.

До слова, недавно Народна Правда писала, що у Бережанах люди перекрилди міжнародну трасу, вимагаючи відремонтувати центральну дорогу та заборонити проїзд вантажівок через місто, адже саме фури добряче руйнують асфальт.

У Бережанах активісти перекрили міжнародну трасу (фото, відео)

У соцмережах жителі міста Бережани, що на території Тернопільської області, пишуть про блокування проїзду автотранспорту  на в’їзді та на виїзді з міста.

Жителі Бережан перекрили дорогу міжнародного значення М-12, вимагаючи відремонтувати трасу у місті. Проїзд перекрили у двох місцях – на вулицях Тернопільській, біля колишньої макаронної фабрики, та Рогатинській, біля готелю “Іван Ко”.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up