Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі хочуть зібрати підписи на встановлення у місті пам’ятника персонажу Зоряних війн

в Новини

Тернопільські активісти вирішили позмагатися з освітянами міста. Минулого року у Тернополі була зареєстрована петиція щодо спорудження у місті пам’ятника вчителю. Вона набрала рекордне число тих, хто голосува “за”. Відповідно невдовзі у місті планують облаштувати монумент педагогу. 

За словами тернопільських активістів, поки немає ні макету пам’ятника, ні самого монументу.

Тому тернополяни виррішили зареєструвати незвичну петицію про спорудження у Тернополі монумента всесвітньому вчителю – Майстру Йоди.

Це вигаданий персонаж всесвіту Зоряних війн, який вперше з’являється у фільмі Імперія завдає удару у відповідь.

Чим керувалися активісти важко сказати.

Та на сьогодні уже зібрано уже близько 100 голосів з необхідних 300, пише Реально. 

Якщо дана петиція набере 300 голосів, то її розгялнуть у міській раді та дадуть відповідь активістам – будуватимуть у Тернополі монумент кіношному ерсонажу чи ні.

До слова, Йода — гранд-майстер Ордена джедаїв, був одним із найсильніших і мудрих джедаїв свого часу. Місце в Раді отримав через приблизно сотню років після народження. Володіючи довголіттям, він досяг титулу гранд-майстра у віці приблизно 600 років. Йода зумів вижити під час наказу 66. Після невдалої дуелі з Дартом Сідіусом пішов у добровільне вигнання на планету Дагоба, де помер природною смертю в 4 році ПБЯ. Рідна планета і раса Йоди невідомі.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up