Тернопіль

Сила в правді

Прибічники бучацького посадовця погрожують активісту, який викрив чиновника п’яним за кермом (відео)

в Кримінал/Новини/Правда про чиновників

У грудні минулого року Народна Правда писала про скандального начальника товариства мисливців та рибалок у Бучачі, якого зловили п’яним за кермом. Усе це сталося завдяки активісту Роману Довбенку, який викликав поліцію та допомагав фільмувати п’яного посадовця на відеокамеру. 

У Бучачі сканадального начальника Товариства мисливців та рибалок зловили за кермом на підпитку (ВІДЕО)

Для багатьох жителів Бучача не секрет, що начальник Бучацького УТМР Василь Сеник полюбляв і раніше їздити напідпитку. Проте завжди йому вдавалося вийти сухим з води. Кілька днів тому жителі міста побачили знову, що пан Василь в нетверезому стані сів за кем і одразу викликали поліцію. Усе це зафільмували на камеру. Не зважаючи на те, що його знімаютьначальник УТМР почав вигукувати погрози до правоохоронців, на кшталт: “Я піднімаю Генеральну Прокуратуру України”.

Та все ж таки протокол на порушника склали завдяки тиску активістів.

До того ж п’яний посадовець відмовмвся проходити алкотест та взагалі почав тікати з місця події, усе це є на відео нижче.

Завдяки активістам справа таки дійшла до суду.

Василя Сеника, начальника товариства мисливців та рибалок все ж таки судили. Чиновнику дали штраф у розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік.

Та весь цей час, активіст Роман Довбенко, що повідомив поліцію про порушника, був на місці події, перебував на суді, постійно отримував відкрито і анонімно погрози від прибічників Василя Сеника.

Активіст відкрито заявив про погрози так як побоюється за власне житт, а також життя своїх рідних та близьких, – пишуть Тернополяни.

 

Детальніше у відео за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=Mrz0lKHJBeE

https://www.youtube.com/watch?v=t-qz7Uv1WuU

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up