Тернопіль

Сила в правді

5 малолітніх дітей з Тернопільської області ледь не отруїлися чадним газом

в Новини

Одного дня у Заліщицькому та Підгаєцькому районах одразу п’ятеро неповнолітніх дітей опинилися на лікарняних ліжках через отруєння чадним газом. 

Перший випадок трапився близько восьмої години ранку у Заліщицькому районі. Там, о 8:30 ранку до реанімаційного відділення Заліщицької центральної районної клінічної лікарні госпіталізовано двох дітей – 2003 та 2006 років народження. Усі двоє жителі села Іване-Золоте, Заліщицького району. У дітей констатували отруєння чадним газом. На сьогодні стан дітей задовільний, їм надали першу медичну допомогу, більше їх життю нічого не загрожує.

Експерти встановлюють причину чому ж  діти отруїлися чадним газом.

Того ж дня о  10:00 годині ранку до реанімаційного відділення Підгаєцької центральної районної клінічної лікарні привезли трьох дітей – 2005, 2007 та 2010 років народження. Усі жителі села Вербів Підгаєцького району. І в усіх діагноз – “отруєння чадним газом”.

Дітям також надали першу медичну допомогу, стан малолітніх на сьогодні задовільний. За попередньою інформацією причиною отруєнння дітей став захаращений димар, як наслідок частина диму йшла не на вулицю, а в хату, діти надихалися, та почали блювати, до того ж жалілися на болі в голові, розповіли в головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області. 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up