Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі замінували філармонію (фото)

в Кримінал

Сьогодні, 1 березня у Тернополі в приміщенні обласної філармонії на вулиці Острозького мали відбутися урочистості з нагоди відзначення працівників Держпродспоживслужби. 

Та на жаль більше 300 людей, що приїхали з різних районів Тернопільської області опинилися на вулиці.

Невідома особа зателефонувала на гарячу лінію екстренних служб та повідомила про замінування обласної філармонії у Тернополі.

На місці події працюють рятувальники, правоохоронці, також приїхала і швидка.

Та скоріш за все бомби так і не знайдуть, натомість більше 300 людей в 20 градусний мороз товчуться на вулиці поблизу філармонії, бо не мають куди подітися.

Про замінування філармонії у мережі Фейсбук повідомила тернополянка Наталя Гресько. Жінка працює в обласному управлінні Держпродспоживслужби у Тернопільській області.

Філармонію замінували(((( сподіваюся що жартівник сплутав 1 квітня з 1 березням…. але чесно, нам не до жартів, близько 300 людей зі всіх районів області на вулиці, при такому морозі…..

Posted by Наталя Гресько on Donnerstag, 1. März 2018

“Філармонію замінували(((( сподіваюся що жартівник сплутав 1 квітня з 1 березням….
але чесно, нам не до жартів, близько 300 людей зі всіх районів області на вулиці, при такому морозі….., – прокоментувала Наталя Гресько”.

Надіємося, що поліція все ж таки розшукає жартівника. Якщо це дійсно виявиться невдалим розіграшем, то чоловікові загрожує чималий штраф .

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up