Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі планують не реєструвати в електронну чергу в садочки дітей, що не прописані у місті

в Новини

Минулого року у Тернополі відбувся скандал та протести , коли депутати оголосили, що діти, які ходять у садочки Тернополя і не мають реєстрації у місті, будуть обходитися батькам дорожче. Депутати запропонували за кожну непрописану дитину брати плату у розмірі 1200 гривень в місяць плюс гроші за харчування. 

Тоді сотні батьків вийшли на протести, і депутати роз’яснили, що з батьків ніхто грошей брати не буде. Це питання буде стосуватися тільки тих ОТГ чи райдержадміністрацій, на чиїй території зареєстровані дошкільнята.

У міськраді Тернополя запевнили, що розіслали усім ОТГ, рай-та облдержадміністраціям відповідні листи про укладення угоди про трансфери коштів за дітей.

Поки договір з Тернопільською міською радою уклала тільки Байковецька ОТГ.

За словами чиновників у Тернополі в садочки ходить 1558 дітей, які не зареєстровані у місті, з них 829 мають пільги. Тобто залишається понад 700 дітей за яких змушені будуть платити по 1200 гривень щомісяця. 304 дитини, які не прописані у Тернополі належать до Тернопільського району.

Чиновники Тернопільської РДА запевнили, що заклали у районний бюджет 3,7 мільйона гривень на фінансування даної статті, про те договір ще не уклали.

До слова, в управлінні освіти Тернопільської міської ради відзначили, що готують проект на березневу сесію, що коли дитина не має тернопільської реєстрації, то її дані не можна буде вносити в електронну чергу в садочки Тернополя.

Тобто пріорітет буде надаватися тим дітям, що прописані у місті, пише 20 хвилин.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up