Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області 39-річний сутенер відправляв молодих дівчат у публічний дім Польщі

в Кримінал/Новини

Поліція затримала та відкрила кримінальне провадження за вербування у сексуальне рабство та торгівлю людьми 39-річного мешканця Теребовлянського району, Тернопільської області.

Підозрюваний був на заробітках у Польщі. Там познайомився з власниками місцевого борделю. Чоловіки домовилися, що українець буде шукати та відправляти у їхній публічний дім гарних та молодих від 20 до 30 років українок. За кожну дівчину сутенер мав отримувати по 500 доларів.

Спритний чоловік повернувся додому, розмістив в мережі інтернет повідомлення про роботу для молодих жінок у Польщі. Та в оголошенні вказав, що робота прибиральниці чи офіціантки, до того ж зарплата за місяць має складати 500 євро.

Далі опитував своїх друзів та знайомих і шукав молодих та гарних дівчат і жінок, що опинилися у скрутних матеріальних обставинах.

На так званих співбесідах пояснював жінкам, що можна працювати прибиральницею та офіціанткою і отримувати по 500 євро в місяць, а можна займатися сексом за гроші, і мати зарплату по 1,5 – 2 тисячі доларів щомісяця.

Декількох жінок, чоловік навіть встиг завербувати та відправити у Польщу.

Хто зна до поки продовжувався його бізнес як сутенера, якби на оголошення про роботу у Польщі не натрапила одна із мешканок Тернопільскої області . Жінка зустрілася з роботодавцем та запитала про умови, та відповідно зарплату. Тут він їй і розповів, про можливість працювати повією у борделі в Польщі.

Жінка пішла в поліцію та написала заяву.

Зловмисника разом з двома дівчатами, які їхали на всім відому роботу у сусідню Польщу та разом з водієм затримали на кордоні у Шегинях.

Чоловік в усьому зізнався та вирішив співпрацювати зі слідством.

Дівчат віз у нічний клуб міста Згожелець. Там їх офіційно мали оформити як офіціанток чи покоївок, насправді ж жінки мали надавати сексуальні послуги клієнтам закладу.

Підозрюваний у торгівлі людьми у скоєному зізнався. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої. Долю жителя Теребовлянщини вирішуватиме тепер суд, пишуть у поліції.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up