Тернопіль

Сила в правді

У Підволочиському районі браконьєри встановили 57 металевих петлей, щоб зловити диких тварин (фото)

в Кримінал/Новини

В урочищі “Голошинські ями” у мисливських угіддях Підволочиської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок, яке відноситься до об’єктів природо-заповідного фонду добряче попрацювали браконьєри. 

Невідомі, не без участі місцевих єгерів виготовили та закріпили у лісі 57 петель з металевого тросика для того, щоб впіймати диких тварин.

Заборонені знаряддя лову вилучено. Подібні випадки неодноразово мали місце у попередні роки.

Володіючи достовірною інформацією констатуємо, що без відома або участі єгерів таку діяльність простий смертний собі би не дозволив. Тому, користувачу мисливських угідь голові Підволочиської РО УТМР видано припис про розроблення плану заходів щодо посилення контролю за недопущенням порушень правил полювання на підконтрольній території та проведення перевірки щодо фактів бездіяльності єгерської служби, – повідомили екологи.

Дані давлячі знаррядд ловлі диких тварин є нелегальними та забороненими у всьому цивілізованому світі. Та чомусь мають місце на території Тернопільскої обаласті. За словами екологів, даний спосіб відлову диких тварин є нелегальним , незаконним та негуманним.

Якщо б зловили самих порушників, які встановили дані металеві петлі, то на них чекав би чималий штраф.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286