Тернопіль

Сила в правді

Кілька десятків шкіл у трьох районах Тернопільської області закрили на карантин (відео)

в Новини

Бучацький, Гусятинський та Чортківський райони закрили усі свої школи до 5 березня. Учні не ходять на навчання, а вчителі на роботу через новий, уже другий за цей місяць карантин. 

Три райони Тернопільської області відзначили, що серед учнів є високий рівень захворюванності на грип та ГРВІ і щоб уникнути ще більшого розповсюдження хвороб, відповідні рішення про закриття кілкох десятків шкіл прийняли на місцевому рівні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Чортківському, Бучацькому та Гусятинському районах.

Попередньо, діти та вчителі будуть відпочивати до 5 березня 2018 року, починаючи з понеділка, 5 березня, навчання в усіх зачинених на карантин школах, планують відновити.

Навчатися за пропущені уроки, школярі не будуть ні по суботах, ні за рахунок весняних канікул. Просто викладачам рекомендовано ущільнити години занять, уже з понеділка, 5 березня.

“Це є попереджувальні заходи. Це не так карантин, як, власне, оберегти дітей, які ще стовідсотково не захворіли. У всіх решта районах ми маємо поодинокі випадки закриття навчальних закладів, або в самих навчальних закладах 1-2 або 3 навчальних класи. Це стосується початкової ланки – 1-4 класів, де маленькі дітки, і обмежувальні заходи застосовані для них, – каже начальник управління освіти й науки Тернопільської ОДА Ольга Хома”.

Детальніше у відео TV-4.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up