Тернопіль

Сила в правді

Скандальний депутат Володимир Швайка очолив “Народний контроль” у Тернопільській області

в Кримінал/Новини

У нашому краї нові політичні призначення. Володимир Швайка, колишній депутат Тернопільської міської ради від партії “Свобода” очолив “Народний контроль” на Тернопільщині. 

Ба, більше того, він ще й помічником самого керівника партії, нардепа Дмитра Добродомова, оформився нещодавно, пише ТТ.

За даними “Народного контролю” ,  Володимир Швайка соціально відповідальний підприємець, головний інженер ТОВ “Тервікнопласт”.

Народився чоловік 4 червня 1963 року. Неодружений. Має вищу освіту. Стаж на керівних посадах – 30 років. Співавтор водотрубного котла на твердому паливі “Горинь”.

У буремні часи Майдану забезпечував активістів дровами, транспортом, спецтехнікою.

Також, за словами тернополян, Володимир Швайка є відповідальним підприємцем, меценатом і зразковим депутатом.

На щотижневих прийомах громадян у приймальні Володимира Швайки, завжди людно. Люди приходять не лише просити допомоги, а й подякувати за зроблене.

Натомість, за даними ТТ, це гвалтівник і злочинець.

Тернопільский тиждень пише, що  у їх редакції є документальні підтвердження злочинів пана Володимира Швайки.

Найбільш вражаючим є згвалтування неповнолітньої дівчинки, за яке збочинець відбув п’ять з половиною років тюрми у Білорусі.

Злочин трапився 1997 року. Тоді за даними ТТ, Володимир Швайка зґвалтував неповнолітню дівчинку. Чоловіка звинуватили за статтею – Уголовный кодекс Республики Беларусь. 1961 год. Статья 115. Изнасилование. Ч 4. Изнасилование, совершенное особо опасным рецидивистом или повлекшее особо тяжкие последствия, а равно изнасилование малолетней -наказывается лишением свободы на срок от восьми до двадцати пяти лет, либо пожизненным заключением, либо смертной казнью.

За даними ТТ, Володимир Швайка згвалтував усиновлену ним же ж дівчинку. На той час нещасна мала також прізвище Швайка.

Як бачимо, Володимир Швайка відбувся лиш найменшим строком, оскільки повністю визнав свою вину і на суді зробив вигляд, що покаявся за вчинений злочин.

Суд дав тоді чоловікові  – вісім років. Покарання почав відбувати 18 травня 1997 року, і мав вийти на свободу вже у 2005 році. Володимир Швайка потрапив під амністію , тому його випустили у 2001 році.

За даними журналістів ТТ,  Володимир Швайка, будучи у тюрмі, зумів отримати два дипломи про вищу освіту – у Ленінградській лісотехнічній академії і у Московському інституті ім. Плеханова. А вже на основі цих ніби двох освіт Швайка здобув і третю освіту у Тернопільському національному університеті на факультеті післядипломної. Зрозуміло, що навіть останній диплом має фіктивний статус.

Натомість сам депутат, ще тоді і зараз заявляє, що усе це брехня.

“З повагою до тих читачів, які після перегляду викладених на інтернет-сайтах “фактів” хоча б частково повірили у їх правдивість, наводжу документ, виданий Міністерством внутрішніх справ республіки Білорусь, про відсутність у мене судимості.  Документ підтверджує, що з перших рядків “сенсаційні” викриття (за публікацію яких власники інтернет-ресурсів напевно що отримали чималі кошти) є насправді просто брехнею, склепаною на замовлення непорядних осіб. (фото документа додається), – написав Володимир Швайка

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286