Тернопіль

Сила в правді

Минулого року зловмисники обікрали 276 жителів Тернопільскої області

в Кримінал/Новини

Правоохоронці відзвітували за рік роботи, та попередили тернополян як вберегти своє житло від злодіїв.

За минулий 2017 рік на території області трапилося 276 квартирних грабунків, з них розкрили всього 100 справ. Цього року уже обікрали 30 мешканців Тернопільської області , знайшли поки тільки 13 зловмисників.

Працівники кримінальної поліції у минулому році затримали вісім груп квартирних злодіїв з числа “гастролерів”. Серед них – мешканці Київської, Львівської, Хмельницької областей та громадяни Грузії.

Натомість правоохоронці попереджають, що злочинці, які намагаються обікрасти квартиру, ретельно готуються до злочину.

За пару днів, а то і місяців, зловмисники спостерігають коли і хто буває у квартирі, коли у помешканні немає нікого. До того ж злодії можуть опитувати сусідів, під виглядом соціальних працівників, коли хтось з мешканців квартири повертається додому.

Якщо помешкання на 1 поверсі, то злочинці можуть кидати камінці у вікно. Якщо ніхто не вийшов, значить вдома нікого немає, можна залазити у помешкання.

Правоохоронці радять облаштувати квартиру спеціальною сигналізацією, тобто укласти договір зі службою охорони. Гроші та цінності варто тримати у сейфі, а сейф бажано, щоб знаходився у сітні, чи в підлозі.

Якщо помешкання знаходиться на першому поверсі варто потурбуватися про решітки на вікнах.

До того ж не варто розповідати про свою відпустку приміром усім друзям та знайомим, адже зрозуміло, що на час вашої відсутності в квартирі нікого не буде, попереджають правоохоронці.

 

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up