Тернопіль

Сила в правді

Тернополянка віддала аферистам 2 тисячі доларів, та отримала акційну картку

в Кримінал/Новини

Посеред білого дня на вулиці до тернополянки підійшла невідома жінка. Панянка представилася працівником величезної торгової мережі та повідомила, що сьогодні тернополянка має шанс отримати багато цінних призів та подарунків, а також картку на значні знижки. 

Невдовзі до жінок підійшов чоловік, як згодом виявилося це один  із співучасників афери. Чоловік став розповідати, як сам нещодавно виграв багато призів та отримав дуже хорошу картку знижок.

Відтак, тернополянка повірила в цю історію. Та щоб отримати і призи і акції, а також бонусну картку необхідно тільки підтвердити свою платоспроможність.

Та жінка біля себе значних коштів не мала, тому разом із добродійкою попрямувала додому.

Вдома, витягнула зі сховку конверт та показала незнайомій жінці, що має заощадження у розмірі 2 тисяч доларів.

Незнайомка переконалася у платоспроможності тернополянки . Відтак жінка вручила тернополянці конверт, де ніби то мала бути акційна картка.

Жінки попрощалися, і тернополянка давай дзвонити у торгову мережу та дізнаватися за акції. На другому кінці проводу , їй повідомили, що вперше чують за подібне і взагалі поки жодних акцій фірма не проводить. Тернополянка миттю побіла до конверта з грошима – відкрила його, а там були тільки нарізки від старих газет. Ошукана жінка пішла в поліцію. Зловмисницю розшукують.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up