Тернопіль

Сила в правді

Правоохоронці допускають, що напад на Ігоря Турського могли інсценізувати

в Кримінал/Новини

Сьогодні, 26 лютого, у Тернополі відбувся брифінг Олександра Богомола, начальника обласного управління поліції. На заході зокрема йщлося про хід розслідування щодо розшуку нападників, які підрізали у центрі міста колишнього депутата. До того ж правоохоронці озвучили основні версії щодо нападу. 

“Початково ми висунули декілька своїх версій, – розповів Олександр Богомол. – Але завдяки активній участі громадян у соцмережах, ЗМІ, долучили ще декілька. Перша – злочин вчинено особами, з якими потерпілий мав неприязні стосунки на грунті громадської діяльності. Друга – скоєння злочину на грунті активної політичної діяльності: розуміємо, що були конфліктні ситуації у міській раді до того, і ця версія одна з основних, яка перевіряється. Інші такі: злочин вчинено особами, з якими потерпілий мав конфлікт на побутовому грунті – версія, яка перевіряється завжди, з метою помсти – були випадки, коли потерпілий був свідком окремих подій. Зачепили також версію з інсценізацією злочину, хоча до неї дійшли після того, як вона була оприлюднена в ЗМІ для того, щоб її або підтвердити, або спростувати. Ще одна – злочин вчинено невстановленими особами з хуліганських спонукань раніше судимими за аналогічні злочини. Вона має менше право на життя, але буде перевірена.”

Ножове поранення, яке отримав Ігор Турський, кваліфікують як хуліганство, спричинене групою осіб. Але не виключено, що пізніше кваліфікація буде переглянута, пише Реально.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286