Тернопіль

Сила в правді

Тернополянка купила гречану крупу з металевим дротом всередині

в Новини

Багато різноманітних знахідок траплялися тернополянам у продуктах – і миші, і камінці, і папір, ну і хробаки та цвіль само собою. 

Та днями тернополянка Наталя придбала гречану крупу. По звичці, жінка відразу ж пересипала гречку у власну посудину , а упаковку викинула, а даремно.

Коли в черговий раз, тернополянка вирішила зварити крупу, то перебираючи гречку натрапила на металевий дріт всередині каші, пише Про те.

До слова, нещодавно Народна Правда писала, як тернополянка розповіла, що їй привезли зіпсований бургер з одного із найдорожчих ресторанів Тернополя.

То сир дор блю чи пліснява була у бургері, який замовила тернополянка у фешенебельному ресторані міста?! (фото)

У Тернополі набирає обертів новий гастрономічний скандал. Тернополянка Людмила Шкабар замовила доставку додому відомих бургерів із закладу Пасаж Адлера.

Коли жінка розгорнула страву, то побачила сірі цятки на сирі та булці.

“Це не сир дор блю, дорогі мої, це пліснява! Яка аж ніяк не утвориться на свіжопеченому хлібі за один день! І ця цвиль була на двох бургерах, не тільки на одній булочі. Цікаво, скільки таких бургерів вчора з’їли в Тернополі? А якщо б це з’їла дитина чи вагітна жінка або ж алергік?” — пише тернополянка.

Натомість, власник ресторану Петро Заставний відповів, що на булці не пліснява , а сир дор блю. Чоловік на відео в Інстаграм продемонстрував бургер, з чого він складається, його рецепт.

Також Петро Заставний відзначив, що через цей сир бургер і є такий смачний.

Крім того, власник ресторану вважає, що таким чином зіпсована його ділова репутації і думає подавати в суд на тернополянку. Про це він також заявив на своїй сторінці у Інстаграм. Щоб довести, що бургер безпечний, чоловік навіть скуштував його.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up